درباره ما

موسسه حقوقی بین المللی باتاب آویژه (B.A.I.L.F) بمنظور ارتقای خدمات حقوقی قابل ارائه به موکلین و با بهره مندی از توانمندی و تخصص تعدادی از وکلای مجرب که از سال۱۳۸۲ به شکل گروهی مشغول به امر  وکالت بوده، در سال ۱۳۹۵ به شماره ۴۰۵۹۱ در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ثبت و با ساماندهی در ارائه خدمات حقوقی خود، نتایج درخشانی در راستای احقاق حقوق موکلین تحصیل نموده است.

این موسسه افتخار دارد با همکاری مستمر وکلا و مشاورین حقوقی مجرب، متخصص و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر و شاخص کشور، خدمات حقوقی خود را در قالب دپارتمان های مختلف در مراجع قضایی و شبه قضایی در بهترین سطح ممکن به موکلین ارائه نموده و به لحاظ ساختار سازماندهی شده و توان موسسه در ارائه خدمات سریع و مبتکرانه تاکنون دعاوی متعدد از جانب شرکتهای معتبر تجاری، بانکها و اشخاص حقیقی را با موفقیت به انجام رسانیده است. در این راستا موسسه حقوقی باتاب آویژه ضمن تعامل با موسسات حقوقی داخلی در صدد توسعه همکاری های متقابل با موسسات حقوقی بین المللی واقع در کشور های دیگر علی الخصوص کشورهای همسایه و تبدیل شدن به موسسه حقوقی بین المللی پیشرو در ایران جهت ارائه خدمات حقوقی با کیفیت برتر به موکلان خود می باشد.

نحوه همکاری موسسه با موکلین

همکاری با موکلین متناسب با نیاز آنها در قالب قـرارداد مشـاوره پـروژه ای( میان مدت و بلند مدت) و یا قــرارداد وکالت موردی بسته به دعوی و اخـتلاف ایجـاد شده انجام می پذیرد. لازم به توضیـح است در خـصوص پـرونده هـای قضـایی، علاوه بر مباشرت وکیل مستقیم پرونده، هیاتی از وکلای مجرب با هم اندیشی و نظارت در تهیه و تنظیم متون و لوایح قضایی در تسریع و پیشرفت پرونده و اخذ نتایج مطلوب موکلین ایفای نقش می نمایند.

 ضمنا این موسسه با هدف آموزش و ارتقای سطح اطلاعات حقوقی شرکتها در حوزه فعالیت ایشان و با دیدگاه انعقاد قراردادهای موفق و کاهش ریسک دعاوی میان متعاقدین مخصوصا به واحدهای فروش شـرکت های تجـاری در جـهت انجام مذاکرات تجاری صحیح و منطبق با حقوق کـارفرما و شنـاخت جـایگاه و اهمیت اســناد تجـاری و چگونگی تنظیم قراردادهای تجاری ومذاکره درراستای حـواشی قـراردادی در امور تجـاری و تشـکیل و نقـش جوینت ونچرها ، اقـدام به برگزاری کارگاه های اموزشی برای شرکت های متقاضی میکند.

دلیل انتخاب ما

موسسه حقوقی باتاب آویژه ضمن پایبندی به اصول حرفه ای همچون صداقت، شفافیت و مسولیت پذیری، با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی وکلا و مشاوران خود و با در نظر گرفتن مصلحت موکلین نسبت به احقاق حقوق آنها در حداقل زمان ممکن اقدام مینماید.

موسسه های داخلی و خارجی همکار

موسسه های داخلی و خارجی همکار……

خدمات حقوقی


شرکت های تجاری و اسناد بازرگانی

با توجه به اهمیت روز افزون شرکت های تجاری در انجام امور بازرگانی و موضوعات و مسائل حقوقی مرتبط با آنها، موسسه حقوقی باتاب آویژه آمادگی ارائه خدمات حقوقی در زمینه های مختلف از جمله امور مربوط به ثبت و انحلال شرکت ها تجاری، تنظیم صورتجلسات مجامع عمومی عادی و فوق العاده ، ابطال تصمیمات شرکت، اسناد تجاری و همچنین قراردادهای رایج در زمینه تجارت از جمله جوینت ونچر و Share Holding Agreement را دارا می باشد.

حقوق انرژی و معادن

با توجه به وضعیت جغرافیایی ایران بعنوان یکی از کشورهای مستعد در پذیرش سرمایه گذاری علی الخصوص در زمینه های انرژی و معادن و با توجه به پیچیدگی های اداری و حقوقی در راه سرمایه گذاری، موسسه حقوقی باتاب آویژه آماده ارائه خدمات لازم به موکلین در رابطه با اخذ مجوز های سرمایه گذاری، ثبت شرکت با سهامداران خارجی، مشاوره های حقوقی جهت تنظیم و انعقاد قرارداد و عند اللزوم شرکت در مناقصات دولتی می باشد.

دپارتمان امور مالیاتی

نظر به اینکه دعاوی و اختلافات ناشی از  محاسبه مالیات قابل پرداخت از جمله نگرانی های مبتلا به شرکت های تجاری می باشد، مشاوران مالیاتی این موسسه ضمن ارائه مشاوره در خصوص موارد مشمول مالیات و مبالغ قابل پرداخت، در صورت لزوم اقدامات مربوطه از جمله اعتراض در برگ تشخیص امور مالیاتی شرکت در هیئت تشخیص و حل اختلاف و شورای عالی مالیاتی و در نهایت پیگیری موضوع در دیوان عدالت اداری را انجام خواهند داد.

قراردادهای خارجی و سرمایه گذاری

تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی به زبان لاتین و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای به موکلین که در صدد سرمایه گذاری دو یا چند جانبه با شرکت ها و اشخاص ایرانی در زمینه های مختلف از جمله انرژی (پایین دستی و بالادستی)  با استفاده از قراردادهایی همچون EPC، SHA ، BOT و غیره می باشند در حیطه عملکرد این دپارتمان می باشد. ضمنا ارائه خدمات حقوقی دیگر از جمله اجرای آراء صادره از محاکم خارجی و همچنین آراء  داوری در ایران در حیطه فعالیت دپارتمان فوق می باشد.

دپارتمان امور ثبتی

درخواست صدور اجرائیه ی ثبتی، تعقیب عملیات اجرایی ثبتی، مزایده ، اعتراض به تصمیمات ثبتی هیئت نظارت در دادگاه ها در امور ثبتی در این دپارتمان پیگیری میگردد.

دپارتمان امور بیمه

مطالبه و پرداخت خسارت ناشی از تعهدات بیمه گر ، در امور مدنی ، تجاری و مشاوره و پیگیری دعاوی ناشی از بیمه شخص ثالت ، عمر ، مسئولیت درمان از جمله مواردی است که در این دپارتمان پیگیری و بررسی میشود .

دعاوی خانواده

نظر به اهمیت و حساسیت پرونده های مربوط به خانواده، موسسه حقوقی باتاب آویژه با بهره مندی از توانمندی تیم حقوقی خود متشکل از وکلا و مشاوران با تجربه، ضمن ارائه تصویری شفاف از حقوق و تعهدات حقوقی موکلین بعنوان زوج و یا زوجه، نسبت به طرح و  پیگیری دعاوی ناشی از اختلافات خانوادگی همچون مطالبه مهریه، نفقه، جهیزیه، طلاق از طرف زوجه، طلاق از طرف زوج، طلاق توافقی، مطالبه اجرت المثل نصف دارائی در زمان زندگی مشترک و سایر موارد مرتبط اقدام مینماید.

دعاوی مربوط به حقوق مالکیت فکری

همگام با افزایش اهمیت و ارزش اقتصادی مالکیت فکری بعنوان بخشی از دارایی های هر پروژه، وکلا و مشاوران حقوقی باتاب آویژه ضمن ارائه مشاوره در خصوص حقوق مربوط به اسرار تجاری، علایم تجاری، طرح های صنعتی و غیره نسبت به طرح و پیگیری دعاوی مربوط به نقض حقوق موصوف در مراجع ذیصلاح اقدام مینمایند.

دپارتمان تامین اجتماعی و حقوق کار

با توجه به اهمیت فراوان نیروی انسانی و دعاوی و اختلافات مربوط به آن، تیم حقوقی باتاب آویژه علاوه بر پیگیری پرونده های اختلافی فی مابین کارگران و کارفرمایان در هیئت تشخیص و هیئت حل اختلاف اداره کار و تامین اجتماعی و همچنین  دیوان عدالت اداری ، نسبت به حمایت از موکلین در خصوص برقراری بیمه بیکاران و دعاوی ناشی از اعتراض به آراء آن اقدام می نماید

امور کیفری

عمده فعالیت این دپارتمان پیگیری استیفاء حقوق موکلین ، طرح شکایت و دفاع از شکایتهای مطروحه به طرفیت آنان از زمان شروع تحقیقات اولیه در دادسرا تا ادامه روند رسیدگی در دادگاه های کیفری در زمینه های مختلف از جمله جرائم مالی، کلاهبرداری و جرائم مربوط به مواد مخدر می باشد.

دپارتمان آموزش

این دپارتمان با هدف آموزش و ارتقای سطح اطلاعات حقوقی شرکتها در حوزه فعالیت ایشان و با دیدگاه انعقاد قراردادهای موفق و کاهش ریسک دعاوی میان متعاقدین مخصوصا به واحدهای فروش شرکت های تجاری در جهت انجام مذاکرات تجاری صحیح و منطبق با حقوق کارفرما و شناخت جایگاه و اهمیت اسناد تجاری و چگونگی تنظیم قراردادهای تجاری ومذاکره درراستای حواشی قراردادی در امور تجاری و تشکیل و نقش جوینت ونچرها ، اقدام به برگزاری کارگاه های اموزشی میکند که تاکنون شرکتهای معتبر دارنده ایزوهای استاندارد متقاضی این خدمات بوده اند.

وکلا و مشاوران حقوقی

نور الهدی صدر
وکیل

نور الهدی صدر

محسن برهانی
وکیل

محسن برهانی

عزیز اعمی
وکیل

عزیز اعمی

علیرضا لطفیان
وکیل

علیرضا لطفیان

فرهاد نمکی
وکیل

فرهاد نمکی

مهدی حیدری
وکیل

مهدی حیدری

مهدیه کاغذ گریان
وکیل

مهدیه کاغذ گریان

اسماعیل معینی
وکیل

اسماعیل معینی

مریم صالحی موخر
وکیل

مریم صالحی موخر

سید احمد حسینی
وکیل

سید احمد حسینی

اخبار و مقالات